akutakviye.gen.tr 150X150 reklam alanıdır. Dilerseniz Bu alan’da Reklam verebilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için Bize ulaşın

Servis Saatleri
 • Monday 08:00 - 00:00
 • Tuesday 08:00 - 00:00
 • Wednesday 08:00 - 00:00
 • Thursday 08:00 - 00:00
 • Friday 08:00 - 00:00
 • Saturday 08:00 - 00:00
 • Sunday 08:00 - 00:00

Akü Takviyesi

Akü Takviyesi talebi sıklıkla olmasada herkesin başına minimum 1 defa gelmiştir. istanbulun hangi semtinde olursanız olun Firmamız Mobil Gezici servislerimiz ile Akü Takviye hizmeti sunmaktadır.

Akü aracınızın enerjisini sağlayan kutunun adıdır. Akü Takviyesi işlemi yapıldığında Elektrik aksamının ve aracınızın çalışmasını sağlar. İcat edildiği günden bu zamana kadar insan hayatına katkısı çok olmuştur. Kullanılmaya başlanılan günden bugüne kadar her yerde karşımıza çıkmaktadır. İlk başlarda araçlar için üretilen aküler günümüzde bütün elektrikli eşyalarda bulunmaktadır. Aküler her sene bakımı gereken bir aksamdır. Aküler araç boyutuna göre farklılıklar göstermektedir.

Akü Takviyesi Nasıl Yapılır?

Kullanılan ekipmanların kesinlikle kaliteli olması gerekir. Kullanılacak takviye kablolarının yüksek ampere dayanıklı olması gerekir. Akü Takviyesi Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı için bu bilgileri dikkatli okumalısınız. Akü şarj durumunu ölçmek için kullanılan amper metrenin kaliteli olması gerekir. Akülerin takviye işlemi, özen isteyen ve gerekli ekipmanlarla yapılan bir dolum işlemidir. Akünüzün takviyesini yapan ekibin bu konu hakkında gerekli donanıma sahip olması gerekmektedir. işlem yapılırken yapılan birçok hata vardır. Bu hataların sonuçları akü olabileceği gibi daha büyük hatalar da gerçekleşerek araçlarda arızaya sebep olabilmektedir. Akülerin takviye yapma işlemi sırasında oluşacak arızalardan en büyüğü elektrik tesisatında şase olma olayı dediğimiz elektrik aksamı tahribatıdır. Bu arıza geri dönülemez bir hal alabilmektedir. 

Bazen basit bir hata aracınızda oluşan arızaların boyutunu büyütmektedir. Firmamız siz müşterilerimize bu sorunları yaşamamanız için gerekli hassasiyet ile hizmet sunmaktadır. Profesyonel bir şekilde akü takviye ve dolum işlemi yapılmaktadır. Gerekli elektronik ekipmanlar ve alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimizin bu ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılamaktayız. Hizmetimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbulun Tüm ilçelerine Hızlı Akü Takviye Hizmeti

istanbul’da hangi ilçede olursanız olun mobil servis araçlarımız bize ileteceğiniz konuma hızlı bir şekilde ulaşmaktadırlar. Uzman Ekibimiz Ortalama yarım saat içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak aracınızın çalışması için gerekli hizmeti sunmaktadırlar.

Artık Aküm bitti ne yapabilirim? diye düşünmenize gerek yok akutakviye.gen.tr Ekibini aramanız yeterli Dilediğiniz zaman hizmet ve destek alabilirsiniz.

Sıfır Akü Yeni Akü firması

Akü Takviyesi Hizmeti

Firmamız aracınızın aküsü bittiğinde ulaşabileceğiniz en doğru adrestir. Akünüz mü bitti, yolda mı kaldınız, takviye ihtiyacınız mı var o halde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı arayıp gelmemizi istediğiniz adresin konumunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Firmamız uzman ekiplerimiz ile en kısa süre içerisinde sizin yanınıza gelip, gerekli koruma önlemlerini aldıktan sonra işleminizi en kısa sürede yapacaktır.

Akü takviyesi işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bütün soruları firmamıza sorabilir bu konu hakkında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Firmamız 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yol yardımı alabileceğiniz, alanında profesyonel ekibimizle sizlerin bir telefon kadar uzağındayız.

Akü Takviye

Hizmet Ayrıntıları

Firmamızın sunmuş olduğu diğer hizmetleri inceleyebilirsiniz. Bu hizmetlerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Hizmet Fiyat Tarifemiz

Akü Takviye

150.00

 • Konuma Gidiş : 30 Dakika
 • Hizmet süresi : 10 Dakika
 • Hizmet : Akü Takviye
 • Hizmet Zamanı : 7/24

Yol Yardım

150.00

 • Konuma Gidiş : 30 Dakika
 • Hizmet Süresi : 20 Dakika
 • Hizmet : Oto Çekici
 • Hizmet zamanı : 7/24
 • Km'ye göre hesaplanır