16 + Yıllık Deneyim

Profesyonel Teknisyenler

Şirketimizde çalışan yol yardım ekibimizin tamamı profesyonel teknisyenlerden eğitim almaktadırlar. Zamanla gelişen Teknoloji doğrultusunda düzenli eğitim alan ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmak için gayretle çalışmalarını sürdürmektedirler.

Akutakviye.gen.tr 2020 Yılında Hizmete açıldı

Web sitemiz 2020 yılında açılmış olmasına Rağmen Gks Yol Yardım hizmetleri 2001 yılında istanbul Maltepe ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde bir çok Otomotiv Servis hizmetlerini barındırmaktadır.

Bu hizmetlerden bazıları ;

  • Akü Takviye
  • Akü Bakım
  • Akü Satışı
  • Yol Yardım
  • Oto Çekici
  • Oto Lastik
  • Oto Çilingir

Otomotiv Servisleri adına hizmet sağladığımız alan adları :

akutakviye.gen.tr
yolyardim.gen.tr
lastikci.gen.tr
kurtarici.gen.tr

akutakviye.gen.tr Teknoloji Güvenliği

En son Dijital Teknoloji ve dönüşümsel kanallar ile müşteriye öncelik veren, sorunsuz deneyimlerle önde gelen markalara ve bireysel referanslarına yeni nesil Akü servis hizmetleri sağlamaktadır.

istanbul'da 10'dan fazla servis aracından oluşan geniş bir ağ ve tam olarak yönetilen bir iletişim merkezi, müşteri bekleme sürelerini %50 azaltır, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini iyileştirir, böylece Şirketimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimizle operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkartmayı hedeflemiştir.

Akutakviye.gen.tr Markalarla iş birliği

Otomotiv Sektöründe Akü Hizmetleri sağlayan Servis sağlayıcılar ile dirsek temasını hedeflemekteyiz. Yol Yardım, Akü Takviye, Akü Hizmetleri vb. hizmet ihtiyacı olan sürücülere hızlı servis hizmeti sunmak adına Optimize edilmiş gönderi teknolojimiz, İş ortaklarımıza anında iş uyarıları, gerçek zamanlı ETA'lar, GPS noktasal konum verileri sağlar ve Yardım bekleyen sürücüye hızlı bir şekilde ulaşılır.

Akutakviye.gen.tr Kurumsal Şeffaf, Daha kapsayıcı bir model için Yol Yardım, Akü Takviye, Oto Lastik, Oto Çekici Hizmeti sunan Partnerlerimiz ile el ele çalışmayı hedeflemektedir.

Pratik Akü Takviye Hizmeti

Gks Auto 2001 Yılında Kuruldu

2001 yılında kurulan Gks Otomotiv ülke çapında 7/24 internetten, cep telefonundan veya tabletten yol yardımı Akü Takviye Hizmeti Akü ile ilgili hizmet bulmanın ve sipariş etmenin güvenilir yoludur

 
 

11530

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri memnuniyeti

1513

Kahve İkramı